piątek, 29 kwietnia 2011

Biżu...Kropek...Art-aparat :)

Witajcie w ten piękny kwietniowy wieczorek! :) Fajnie wyglądać przez okno i widzieć zielony las, krzewy, kwitnące magnolie... Cudnie jest!Ale, ale...koniec zachwytów, bo muszę Wam pokazać świeżutką kolię ceramiczną... Dzisiaj dotarła przesyłka, więc zaraz wzięłam się za wykonanie. Cóż, muszę szczerze przyznać, że wbrew pozorom łatwo nie było... :/ Uwierzcie, że zmagałam się z odpowiednim ułożeniem i zaplątaniem koralików chyba 2 godziny... :/ W końcu osiągnęłam zamierzony efekt - mam nadzieję, że nowej właścicielce też się spodoba :) Zobaczcie same jak to wyszło... :)
Jeszcze takie kolczyki powstały...


 A skoro już wklejam różne fotki - to MY z małym "Kropkiem" jeszcze w dwupaku ;)


A na koniec moja "aparatowa" fotka na wyzwanie w Art-Piaskownicy :)


Hmm... Trochę długi ten post mi się zrobił... :) Mam nadzieję, że się nie zanudziłyście! :D 3majcie się cieplutko! :)

sobota, 16 kwietnia 2011

3 wątki...

Witam Was cieplutko!!! Jak zwykle nie będę się rozpisywać... :) Ale jak widać w tytule będą 3 wątki :)

Po pierwsze - zobaczcie jakie cudne ptaszyny udało mi się przypadkiem zakupić w Lidlu :)))) Słodkie są, no nie?? :)Po drugie - znów powstało nowe biżu - wprawdzie niewiele i zupełnie proste, ale zawsze coś... :)
Po trzecie - nie wiem jak u Was, ale u mnie po ostatnich deszczowych i zimnych dniach dzisiaj w końcu zawitało słońce i ciepełko!!! I jak tu w taką pogodę nie wybrać się na spacer...!? :) Nie pożałowałam, bo zobczyłam na własne oczy, że w końcu wiosna zawitała...!!! :D
To tyle na dzisiaj :) Trochę zasypałam Was fotkami... :) Ślę buziaki!!! :))))


wtorek, 12 kwietnia 2011

Kolejny dzień...

...mija a czas ucieka przez palce... Też tak macie, że nie wiecie kiedy te dni, tygodnie, miesiące mijają...??? Muszę się Wam przyznać, że od kilkunastu dni siedzę sobie grzecznie w domku, a to z takiego Malusiego powodu siedzącego w moim brzuchu... :D Jeszcze nam miesiąc został... :) Trzymajcie kciuki... :)


Tak więc korzystając z wolnego czasu czasem sobie dłubnę w biżu... Takie są ostatnie efekty :)
To tyle u mnie! Pozdrawiam cieplutko! :))))

czwartek, 7 kwietnia 2011

Brochy

Tak mi się ostatnio szydełko nawinęło pod rękę, więc wykorzystałam go w sposób widoczny na zdjęciach :)))
3majcie się ciepło! :)

poniedziałek, 4 kwietnia 2011

IKEA - I like it!

Hmm... Dobrze że mieszkam w znacznej odległości od IKEA... W przeciwnym wypadku byłabym tam (zbyt) częstym gościem... ;) Gdyby mieć tylko nieograniczony budżet... :D
Chętnie stałabym się posiadaczką m.in. tych nowości :)Pozdrawiam cieplutko!!! :)

piątek, 1 kwietnia 2011

Nareszcie! :)

Wracam w końcu do swojego komputera!!! :) Co oczywiście m.in.oznacza, że mogę już zamieszczać fotki na blogu :) I ogólnie działam normalnie na kompie :) Jeszcze tylko wypadałoby zainstalować parę przydatnych programików... :) To się zrobi w swoim czasie... A tymczasem zerknijcie na parę nowych biżuteryjnych wytworów :) Na razie tyle, ale będzie więcej :)
Pozdrawiam ciepło!!