czwartek, 25 października 2012

Nowe...

Witajcie!
Nowe idzie... A dokładnie w zamysłach jest nowy kocyk dla dzidzi :) Świeża dostawa włóczek już do mnie zawitała :) Więc za jakiś czas zobaczycie efekt :)))


zdążyłam zrobić fotosa przed małymi ciekawskimi rączkami ;)))

fajne te włóczki mamo... zabiorę jedną i poplątam... ;)))

Na szczęście uratowałam wszystkie przed małym plątaczem i teraz cierpliwie czekają aż będę miała chwilę na szydełkowanie :)))

Przesyłam gorące pozdrowionka i słodkich snów Wam życzę! :)))

sobota, 20 października 2012

Miło spędzony czas...

Witajcie!
Dziękuję za odwiedzinki i przepraszam, że ja u Was długo nie byłam... Oczywiście powód to czasobrak :/ Mam nadzieję, że jutro uda mi się to nadrobić, bo dzisiaj już oczy mi się same zamykają... ;) Ale jeszcze muszę Wam powiedzieć, jak dzisiejszy dzionek świetnie spędziłam :))))))) Co najważniejsze - w doborowym (koleżankowym :) towarzystwie, przy pięknej słonecznej pogodzie i pysznej kawce i ciachu... :)))))))
A gdzie byłam?? Na Rynku w Bielsku Białej :) Ładnie, prawda? :)


Pozdrawiam cieplutko i do "zobaczenia" znów!!! :)))))

niedziela, 7 października 2012

Wytworki...

...szydełkowe tym razem Wam zaprezentuję :) Trochę wolnego czasu wykorzystałam na małe dzierganie, z którego wyszły serducha i moja pierwsza sowa! :D Wykonana metodą prób i błędów - bez konkretnego schematu... Ale moim zdaniem wyszła całkiem znośna i podobna do sowy... ;))) hehe..


tutaj serducha dwa...


a jedno już zaaranżowane w domowych kątach :)To zmykam! Pozdrawiam cieplutko!!! :))))

środa, 3 października 2012

Szybkie spóźnione losowanie...

Witam Was cieplutko i przepraszam za przeciągnięte w czasie losowanie... Ale po prostu nie mogłam wcześniej tutaj "dotrzeć"... :/ Nawet do Was jeszcze nie udało mi się zajrzeć po powrocie z urlopu :/ Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości nadrobię zaległości blogowe :) Losowanie w moim mini candy tez było szybkie i wstyd się przyznać, ale o tej porze to już musiałam wykorzystać maszynę losującą... :) Gwoli wyjaśnienia - było16 komentarzy, ale 14 osób wyraziło chęć posiadania książki :) A ja się bardzo cieszę, że maszyna wylosowała numerek 2 czyli maneruki :))) Czekam na kontakt :))

 

Wszystkim dziękuję za udział w zabawie i podszeptuję, że za niedługo znowu ogłoszę jakąś rozdawajkę :))))
Pozdrawiam i zmykam w końcu spać! :)