środa, 25 maja 2016

Dwie - torebki - kolorowo :)

A tak, tak...dzisiaj będą dwie torebki, ale z góry uprzedzam, że zdjęć będzie więcej niż dwa...dużo więcej... ;))) Jedna miała mieć kształt jak TA moja torebka, a druga trochę mniejsza - obie w kolorach wiosenno-letnich :) Zacznę od tej słonecznej (z tego co mi wiadomo, ma towarzyszyć właścicielce na wyjeździe wakacyjnym :) Torebka załapała się na sesję plenerową ;)))


i powstawała w plenerze ;)

A torebeczka wiosenna załapała się na szybką balkonowo-domową sesję :) I prawie zaraz po skończeniu powędrowała do nowej właścicielki :)


Obie oczywiście powstały ze sznurka bawełnianego. W całości - nawet guzik ;)

A tak w ogóle na zakończenie, to pozostaję w szoku, bo moje chłopaki prawie wcale mi nie przeszkadzali! ;) :-o Zwykle, gdy tylko widzą, że zasiadam przed komputerem to od razu atakują mnie że oni też chcą ;))) Więc zwykle nie komputerzę przy nich ;) A dziś udało mi się obrobić zdjęcia i napisać posta! Co jak wiecie nie zajmuje 5 minut... ;)  (oczywiście z licznymi przerwami "mamuś to...mamuś tamto..." ale co tam, dla nich zawsze mam czas ;) Tak więc publikuję i zmykam na kolację :) A świadomość jutrzejszego wolnego jest bardzo przyjemna :))) Tak więc i Wam życzę udanego długiego weekendu!! Dziękuję, że wpadacie do mnie i zostawiacie tyle miłych słów! :)


sobota, 14 maja 2016

W kolorach wiosny :)

Jak to u mnie bywa często, tak i dziś będzie kolorowo :) To znaczy u mnie było, bo teraz te kolorki - mam nadzieję - rozweselają domowe kąty właścicielek :) Wzór wałkuję już dłuuugo i często - jak pewnie wiecie ;) Nie nudzi mi się..znam go na pamięć...i jeszcze nieraz pewnie Wam go tutaj wrzucę ;))) A teraz przedstawiam wiosenne serweteczki :))

Z moimi brateczkami się ładnie skomponowały :)))

Przyznaję, że nie nadążam wrzucać na bloga wszystkich wytworów...bo dużo się dzierga...a w dodatku mój aparat ledwo zipie ;) Co u mnie na bieżąco możecie zobaczyć na IG - link na pasku bocznym - spodobało mi się "blogowanie" na IG i przyznaję jest to szybsze i łatwiejsze zwłaszcza jak ma się telefon pod ręką :) No i tyle z Was jest też tam! :D Kogo jeszcze nie znalazłam to proszę się ujawnić! :) ;) Ale mam taki plan, że jak w końcu stanę się posiadaczką dobrze działającego aparatu, to mam zamiar go wykorzystać i wstawiać tu mam nadzieję fajne zdjęcia i robótki :)))
A tymczasem trochę się zasiedziałam... więc pozdrawiam Was majowo i dziękuję za odwiedzinki i komentarze!!! Buziaki!!