sobota, 30 maja 2015

Efekty niedzielnego relaksu ;)

Tak, tak - ten niedzielny relaks był bardzo kreatywny i zaczął powstawać dywanik :) Dokończył się w połowie tygodnia i szybko powędrował do nowej właścicielki :) Dlatego tak mało zdjęć :) (wzór w TYM poście na końcu, dodałam jeszcze ostatni rząd słupków)


A dzisiaj w końcu i nasz balkon się ukwiecił :D Lubię taki kolorowy misz-masz :)

Miłego i słonecznego weekendu Wam życzę!!! Dzięki że jesteście, wpadacie i zostawiacie ślad! :) ♥

czwartek, 21 maja 2015

Sznurk♥we :)

Kosze mają wzięcie ;) 
Proces wygląda tak: znajomi widzą u mnie ;) -> dopytują co to, skąd, itp... ;) -> nieśmiało wyrażają chęć posiadania takiego... ;) -> a ja śmiało biorę się za dzierganie ;)))


beżowo - brązowy


szaro - bordowe :)Na tapecie dalej sznurek ale i też trochę włóczki :) Do zobaczenia! :)
Dzięki że jesteście! ♥

niedziela, 10 maja 2015

Wiosenny deser - relacja na gorąco ;)

Coś dobrego do kawki?? Nic nowego Wam nie zaproponuję, ale na crumble chyba zawsze ktoś się skusi??! ;)

RABARBAR ♥ WINOGRONA ♥ ŻURAWINA
KRUSZONKA ♥ CUKIER BRĄZOWY - PŁATKI OWSIANE - MĄKA RAZOWA - ORZECHY WŁOSKIE - MASŁO
 A teraz biorę gorący deserek + lody i kawka i lecę do teściowej ;)))) A Wy się częstujcie i korzystajcie z niedzielnego popołudnia! :))) Dzięki że wpadacie! Buziaki! ♥


czwartek, 7 maja 2015

Zaległości...

...wymiankowe dzisiaj :) Jakiś czas temu umówiłam się z Anią z bloga Offcze Twory na wymianę szydełkowo-scrapową :) Ja dostałam śliczny notesik i album ze zdjęciami moich chłopaków :D 

Ode mnie Ania chciała koszyki ze sznurka w dwóch różnych rozmiarach :)A że jeszcze było trochę zimowo to jej córeczki dostały jeszcze kominy :)
Aniu, dzięki za super wymiankę :) Przeglądam często album chłopaków, bo to zupełnie inaczej mieć namacalnie te zdjęcia niż na komputerze.. :)

A ja się urlopuję :D Nawet mi nie przeszkadzał wczorajszy deszczowy dzień...:))) Buziaki ślę! Dziękuję za odwiedzinki! :)