niedziela, 26 kwietnia 2015

Czapunia :)

Ciepło i słonecznie też i u Was?? U nas ślicznie i korzystamy ze spacerków - pięknie jest! Uwielbiam wiosnę! :)))
I w takim też wiosennym akcencie powstała czapunia dla córeczki koleżanki, którą wczoraj odwiedziliśmy :) Została ozdobiona drewnianym guziczkiem motylkiem. Mój mały model dał sobie przymierzyć czapkę i łaskawie zapozował do kilku fotek ;)))
Guziczek z moich ostatnich zakupów w nowo odkrytym (na jakimś blogu na niego trafiłam :) sklepie internetowym RENCAMI.PL :)

U mnie był szydełkowy przestój ostatnio, odpocząć trzeba było, nabrać weny i chęci... :) I przyszły! :) Więc teraz szydło duże i małe znów idzie w ruch :) Choć jeszcze mam Wam do pokazania parę zaległości :) Ale to następnym razem :)

Udanego niedzielnego popołudnia!!! Super, że wstępujecie tu do mnie :))) Wielkie dla Was! :)

niedziela, 12 kwietnia 2015

Precelki dwa - wiosennie ;)

Pomyślicie precelki...??


Ano precelki z cudnej włóczki od Marzenki z bloga Wełniane myśli :)) A ich historia jest taka oto... :)))
Publikując TEGO posta i wstawiając poniższe zdjęcie mojego malucha jeszcze nie wiedziałam o TEJ zabawie u Marzenki :) Dowiedziałam się o niej z Waszych komentarzy pod moim postem, bo ja jeszcze nie zdążyłam dotrzeć do tego posta Marzenki :) Zdjęcie (w sumie nie tylko to :) faktycznie wpasowało się w temat więc wysłałam szybciutko maila :) A ostatnio Marzenka zrobiła podsumowanie zabawy...i co się okazało!?? Że mój uśmiechnięty włóczkowy skrzacik zdobył 3 miejsce :D DZIĘKUJĘ! :)


Gdybym akurat nie leżała już w łóżku, to pewnie bym podskoczyła z radości! :D Zajrzyjcie do Marzeny na podsumowanie zabawy, bo otrzymała wiele fajnych, śmiesznych fotek i historyjek :)))
W piątek dotarły do mnie precelki w przepięknych kolorach szarość + cudny błękit... :)))) No i nie mogłam się powstrzymać przez zrobieniem im szybkiej wiosennej sesji :))) Moje maluchy mi asystowały, ale udało się zrobić parę przyzwoitych ujęć ;) Więc ostrzegam...trochę będzie zdjęć... ;) Ale zobaczcie same jakie są śliczne! :)
Prawda że piękne...?? :))) Szkoda, że na drutach nie potrafię dziergać... Ale z szydełkiem też się chyba polubią :) Muszę tylko dobrze pomyśleć co z nich wydziergać... A może Wy mi coś podpowiecie, albo podlinkujecie jakiś fajny wzór?? :))) Z góry dziękuję! :)

Ile to radości mogą dać człowiekowi nowe włóczki!! :)))) A w dotatku cudny nareszcie wiosenny weekend za nami!! :D Czuję się pozytywnie nastrojona i tego też i Wam życzę na nowy tydzień! :D


Dzięki że jesteście! :) ♥

I jeszcze jedno dziękuję - za Wasze życzenia świąteczne! :)))