środa, 25 kwietnia 2012

Kolorowo :)

Witam Was cieplutko! A jutro to podobno ma dopiero być cieplutko! Wręcz upalnie! :) Zobaczymy...
Ale nie o tym miałam... Pamiętacie, że wygrałam drugą nagrodę w candy u Isabell?? No i paczuszka już dawno dotarła, ale nie miałam okazji się jeszcze pochwalić zawartością :) Dostałam świetnego królika! :D podkładki pod kubki, herbatki i kartkę :D Iza dziękuję bardzo!!! :DTak w ogóle to trochę mnie tu nie było, działo się co nieco z prac ręcznych, ale nie wszystkie mogę pokazać, bo jeszcze nie dotarły do właścicielek... :) Ale ten album mogę pokazać :) Album ślubny na maxa kolorowy dla kolorowej i zwariowanej pary młodej :)A na koniec pozdrawiam Was wiosennie!!! :) I zmykam jeszcze do Was, dopóki mój maluch śpi :)poniedziałek, 16 kwietnia 2012

...

Ostatnio miałam zlecenie na zapakowanie prezentu na 18-tkę... Czasu mało, bo tylko jeden dzień (normalnie to by było sporo czasu, ale jak wiadomo przy maluszku czas biegnie szybko... :) Myślałam, myślałam i wymyśliłam coś takiego... Nawet byłam zadowolona z efektu :) Jubilat może też :)


Poza tym pokazuję jeszcze karteczkę, którą dostałam od Malutkiej - dziękuję bardzo Moniczko! Karteczka jest śliczna i mimo, że już po świętach dalej stoi na półce, szkoda mi jej ściągać :)


A za oknem u nas mało ciekawie... :(


Ale mimo takiej pogody, znalazłam miłe dla oka widoki - tuż zaraz obok, bo na moim balkonie :) Więc pozdrawiam Was - mimo, że deszczowo to jednak wiosennie :)))środa, 11 kwietnia 2012

A jednak...

...czasami człowiek ma szczęście :) A co mam na myśli?? Muszę się pochwalić i powiedzieć, że baaaardzo się cieszę! Wygrałam dodatkową nagrodę w candy u Isabell!! :D Teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę a zawartość na pewno Wam pokażę! :)

Chciałam też Wam wszystkim podziękować za życzenia świąteczne!!! :)

A na koniec, znowu trochę biżu :) Nawet w świątecznym galimatiasie udało mi się zasiąść na chwilę i zrobić...

...bransoletki różnej maści :)
i naszyjnik :)

Teraz uciekam a Was gorąco pozdrawiam i życzę słodkich snów!!! :)

piątek, 6 kwietnia 2012

Życzę Wam...***

I muszę się jeszcze Wam pochwalić, że dzisiaj spotkała mnie milutka niespodzianka :) Dostałam śliczny prezencik od Marzycielki :D Dziękuję bardzo Anetko!!! :)

 Pozdrawiam ciepło!

środa, 4 kwietnia 2012

Biżu - znów się udało :)

...Udało się złapać trochę czasu wolnego przy drzemce malucha i wykorzystać go na węzłowo-ceramiczne bransoletki - takie cóś mi wyszło :) Fajnie mi się je robiło :) Prezentowane w dwojaki sposób - na naczynku kuchennym ;) i na mojej łapce :)

I jak? Podobają się? :) Bo mnie tak, nieskromnie powiem ;)))

Dziękuję za wszystkie bardzo miłe komentarze, fajnie, że tu zaglądacie! :)

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę dobrej nocy!!