piątek, 30 grudnia 2011

Biżutki

To już raczej ostatnie moje twory biżuteryjne w tym roku... :) Więc skoro powstały w tym roku, to w tym roku jeszcze muszę Wam je pokazać :)


A już jutro...Życzę Wam udanej zabawy sylwestrowej, gdziekolwiek zdecydujecie się spędzić ten wieczór - czy na wielkiej sali, czy też w "łóżkowicach" :))))

niedziela, 18 grudnia 2011

Candy - ponownie... :)

Hmm... Kto powiedział, że nie można ogłosić dwóch rozdawajek w jednym czasie...?? Nikt! Tak więc, czy chcecie czy nie ogłaszam kolejne CANDY! :) Do wylosowania są widoczne na poniższych fotosach:
ORYGINALNE WŁOSKIE SPECJAŁY
Zapisy do 31 grudnia :) Wymogi :)
- wstawić na swój blog poniższe foto z linkiem do tego posta
- napisać komentarz pod tym postem
 Zapraszam!Pozdrowionka!!! :)

piątek, 9 grudnia 2011

Hohoho... ! ... i ...Candy :)

Hohoho... Prawie jak Mikołaj... :) Ale to hohoho odnosi się do mojej długiej nieobecności tutaj... :) Cóż, wytłumaczenia nie mam... U Was już powoli świątecznie, a mnie jakoś brak czasu... Pomyślę o tym temacie jak już będzie za pasem :) Za to jakoś tak mi się pomyślało o kolejnym nadchodzącym roku i stwierdziłam, że zrobię małe Candy - losowanie będzie już w nowym roku, a że w styczniu obchodzę urodziny, to w ten dzień zrobię losowanie - czyli 15 stycznia :)
Tak więc zapraszam Was serdecznie - motyw przewodni - czerwony kolor (nie wiem czemu akurat tak mnie wzięło :) Do wygrania będzie kubeczek (nie dokładnie taki jak na zdjęciu, ale na pewno jakiś z czerwonym czymś :) dodatkowo kolczyki hematytowo-koralowe i jeszcze jakaś niespodzianka :)
Zapisy do 14 stycznia :) Wymogi :)
- wstawić na swój blog poniższe foto z linkiem do tego posta
- napisać komentarz pod tym postem


A ten oto mały stworek wypełnia po brzegi mój czas :)))))))))) A ja świetnie się z tym czuję :))))


Pozdrawiam Was cieplutko!!! :)