poniedziałek, 31 października 2011

Małe nic


I znowu koniec kolejnego miesiąca... Jakoś mi się wydaje, że koniec września był tak niedawno... A tu już wkraczamy w długie, ciemne wieczory... :( No nic, nie narzekam, jak co roku trzeba to jakoś przetrwać... Czas zapełniam np.taką karteczką :) Prosta, zwykła, zrobiona w jeden wieczór, bo się okazało w ostatniej chwili, że potrzebna :) Takie małe nic :)

Ale przy tym wszystkim pocieszający jest fakt, że w ciągu dnia można wyjść na spacer i oglądać piękną słoneczną jesień :)Pozdrawiam cieplutko i uciekam do maluszka, bo domaga się uwagi :)

czwartek, 20 października 2011

Sowie prezenty :)

Jak to miło dostać oczekiwaną paczuszkę, a jeszcze milej się zaskoczyć, że oprócz obiecanego katalogu IKEA dołączona jest jeszcze super sowia brocha! :D A to wszystko sprezentowała mi Filcowa Sova :D Dzięki wielkie!!! :D


Sowia brocha znalazła już zastosowanie do kurtki, w której "czegoś" mi brakowało... :)
A na koniec wrzucam Wam jeszcze wiejsko-sielski widoczek z mojego okna :)

Pozdrowionka! :)

sobota, 15 października 2011

Na chwilę...

Na chwilę - może ok.2 godzin :) - zostałam posiadaczką cudnych kieliszków ozdobionych przez StudioArctia. A miałam je tylko na chwilę, ponieważ paczka dotarła do mnie wczoraj w południe, a popołudniu już wręczyłam je koleżance :) Na prezent (albo dla siebie też oczywiście :) - naprawdę polecam!


Poniższe zdjęcie zapożyczone od autorki :)


Pozdrawiam ciepło!!!

niedziela, 9 października 2011

Szydełkowa sprawa i sprawa do Was... :)

No cóż, przyznam się Wam, że mam ambitny plan wydziergać zazdrostkę do nowej kuchni mojej siostry... Chciałam jej taki prezencik zrobić :) Ogólnie nie jest to trudne zadanie i z moimi niewielkimi zdolnościami szydełkowymi spokojnie mogę ją wydziergać :) Problem w tym, że nie wiem czy mi starczy cierpliwości... :/ Bo szydełkuję wieczorami od kilku dni, a tu dopiero mała część powstała, a mnie już chęci opuszczają :/ Też tak macie czasem?? :) Bo się to chyba zwie "słomiany zapał"... ;) Ale jeszcze jestem dobrej myśli, że uda mi się doprowadzić sprawę do końca :) A może bardziej zmobilizuje mnie to, że pokażę Wam zajawki i obiecam pokazać końcowy efekt (kiedyś tam... :) Tak więc na chwilę obecną mam tyle... :)Więc życzcie mi powodzenia! :)

A jeśli chodzi o tytułową sprawę do Was, to mam pytanie czy ktoś nie ma na zbyciu nowego katalogu IKEA??? Nie wybieram się w najbliższym czasie do sklepu, więc nie wezmę sobie go sama :( A do naszej "wioski" katalog niestety nie dociera drogą pocztową ani jakąkolwiek inną... :( Więc może jakaś dobra duszyczka mająca więcej niż 1 katalog przyśle mi go?? (proszę o kontakt i oczywiście wszelkie koszty pokrywam ja!). Z góry dziękuję!

Pozdrawiam jesiennie, trochę deszczowo, jak aura za oknem...