wtorek, 22 marca 2011

Och...

Powiem Wam, że masakra z tym ograniczonym dostępnem do neta :/ Do "obcego" kompa dostaję się z doskoku i tylko na moment :/ Tak więc wykorzystuję tą chwilę, żeby do Was się odezwać - niestety bez fotek... No ale jeszcze parę dni muszę jakoś przetrwać a potem mam nadzieję zjawić się tutaj z nowościami biżuteryjnymi i nie tylko... :) A teraz lecę szybko zerknąć na Wasze blogi i jeszcze mam zamiar poczytać nowy numer "Lawendowego Domu" :)
Pozdrawiam Was wiosennie i słonecznie, bo za oknem super pogoda!!! :D

czwartek, 10 marca 2011

Trochę słońca...

...Wam przesyłam :) Jakoś tak wiosennie dzisiaj mi się w domu zrobiło :) Słoneczko zajrzało przez okno i od razu humor się polepszył :) Pozdrawiam Was i do "zobaczenia" nie wiem kiedy, bo biorą mi kompa do naprawy... W sumie to dobrze, może w końcu jeszcze będzie normalnie działał... 3majcie się ciepło!

sobota, 5 marca 2011

Testowanie cierpliwości i nowości...

Taaakkk... Znowu komputer mi nawala... :/ Przepraszam za wyrażenie, ale po prostu fioła można dostać jak się strona www ładuje 2 minuty, albo i dłużej... :/ No ale stwierdziłam, że dzisiaj poćwiczę cierpliwość i spróbuję tutaj coś wrzucić. A chciałam też Wam pokazać nowe ceramiczne wyroby :)
Lecę jeszcze zaglądnąć do Was! Może zacznie coś szybciej działać...
3majcie się cieplutko! Piękne słońce za oknem i pachnie wiosną!!! :D