niedziela, 20 marca 2016

Trochę koloru w świątecznym klimacie :)

Ojoj...daaawno mnie tu nie było... blogowanie ostatnio u mnie bardzo kuleje... Ale bynajmniej nie mam zamiaru poprzestawać i zamykać bloga! :) Po prostu częstotliwość postów będzie mniejsza... ;) A poza tym bardzo miło mi widzieć i czytać, jak wiele z Was tutaj zagląda!! :))) Dziękuję Wam bardzo!! :) ♥ ♥ ♥

Prac szydełkowych u mnie baaardzo wiele..nie nadążam z ładnym obstrykaniem wszystkich ;) Tak więc dużo możecie podejrzeć na moim instagramie (link na pasku bocznym :) bo tam wrzucam prace na bieżąco :) Ale dzisiejsze wytworki mają inaugurację na blogu :) Udało się zrobić parę (yyy...tak serio to dużo ;) ujęć moim ledwo zipiejącym aparatem...ale coś tam z siebie wykrzesał jeszcze ;) i efekt podoba mi się i mam nadzieję, że spodoba się i Wam :)) A bohaterami fotek są kolorowe mini koszyczki ze sznurka :) Nieskromnie przyznam, że są urocze ;)))) To koniec gadania...teraz efekty szydełkowania i sesji ;)))

mój mały pomocnik przy sesji... ;) 

Wybaczcie tą ilość zdjęć, ale wszystkie mi się podobały... ;) Poza tym taka dawka koloru może nastroi Was pozytywnie przy obecnej pogodzie...nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj szaro... Ale co tam, popatrzę sobie jeszcze na kolorki ;))) Dziękuję za odwiedzinki!!! Pozdrowionka cieplutkie no i wiosenne ślę!!! :)))))

ps. Jeśli ktoś chciały takie koszyki to zapraszam na kontakt mailowy agaf_1501@wp.pl lub kto posiada IG proszę pisać do szufladki :)))