czwartek, 27 grudnia 2012

Poświątecznie i losowanie :)

Witajcie Kochane!!!
Na początek chciałam Wam podziękować za życzenia świąteczne :)) I jednocześnie bardzo Was przeprosić, że może tylko do kilku z Was udało mi się dotrzeć z życzeniami w komentarzu... Po prostu czasowo się nie wyrobiłam :( Ale musicie wiedzieć, że myślałam o Was i z całego serca życzyłam Wam wspaniałego świątecznego czasu, który właściwie już kończy się dzisiaj... Mam nadzieję, że Święta upłynęły Wam tak, jak sobie zamarzyłyście :))))

Ja miło spędziłam ten czas i co najważniejsze z moim kochanym maluchem i rodzinką :) I nawet zaliczyłam 18-tkę, bo siostrzeniec świętował urodziny się 24 grudnia :) No i bardzo dobrze było nie wychodzić do pracy przez 5 dni... :) Jutro już szara robocza rzeczywistość - uroki pracy w księgowości - nie ma możliwości dłuuugich świąteczno-noworocznych "wakacji" :/ Pewnie co poniektóre z Was też tak mają... Ale do piątku niedaleko, więc tego się trzymajmy :D A dla Waszych oczu - parę poświątecznych migawek jak to u mnie było :)

jakby nie było, czerwień do mnie przemawia na święta :) no i moje retro bombeczki :D wyszukane na strychu u Taty :D

pomagam mamie ubierać choinkę... :) fajne te światełka :)

pierniczki też robiliśmy razem... nawet się udało, pomijając fakt, że cali byliśmy w mące :D

mamooo...przestań już robić mi te fotki... ;)

a tutaj moje zamienniki kartek świątecznych - rozdane rodzince :)

Skoro mamy już po świętach, to już nie będę przynudzać i przejdę w końcu do losowania, bo pewnie na nie czekacie :) Dziękuję bardzo za udział w candy - no i za tak liczny udział!! :-o Witam serdecznie nowych obserwatorów :D Mam nadzieję, że będziecie tutaj zaglądać co jakiś czas i zostawiać po sobie ślad :) Fajnie by było :D Ja ze swojej strony obiecuję, że do Was wszystkich zaglądnę i chętnie poznam Wasze blogi :) Tylko uprzedzam lojalnie, że będzie to rozciągnięte w czasie... ;) 
W candy wzięła udział ponad setka chętnych, na tylko jedną moją nagrodę... Stwierdziłam, że jeszcze chociaż jakąś malutką nagrodę pocieszenia wylosuję... :) Losowanie odbyło się przy pomocy maszyny RANDOM.ORG :) Komentarzy było 114 ale dwie osoby po prostu zostawiły miły komentarz :) (dziękuję B.i M. :) jedna osoba wpisała się podwójnie :) a jedna zostawiła info o swoim blogu konkursowym - tak więc w rzeczywistości było 110 ważnych komentarzy :) A wyniki wyglądają tak :)Wiem, wiem...przeciągam ;))) Już mówię :)
W losowaniu 1 wygrała ania121971
W losowaniu dodatkowym wygrała Dbająca
Poniżej widzicie listę chętnych z przypisanymi numerkami - po kliknięciu obraz się powiększa.


Gratuluję zwyciężczyniom! :D I proszę Was dziewczyny o kontakt mailowy z namiarami :) Dziękuję wszystkim za tak liczny udział w candy :) Mam nadzieję, że następnym razem Wam się poszczęści u mnie albo u kogoś innego :)
Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!! I dobrej nocki życzę!!!!!! :)

wtorek, 4 grudnia 2012

Krótko

Witajcie!
Pora już późna, jutro do pracy, więc będzie krótko.. :) Dziękuję za odwiedzinki i cieszę się, że podoba się Wam moje candy :) Zapraszam, kto chętny :))))

Wytworkowo coś u mnie ostatnio licho... Zrobiła się jedna karteczka dla maluszka :)


Z nagłej potrzeby - bransoletka :) Powstała późną nocą, dosłownie w parę minut :) Śmiejcie się, ale miałam koncepcję na ubiór poranny do pracy i brakowało mi jakiegoś biżu... ;))

(ps.jak będę miała światło dzienne to wstawię lepsze zdjęcie... :)

A na koniec świątecznie... Na razie u nas taki akcent ;)))) hehe :)))


No nic, to zmykam do spania! 3majcie się cieplutko!!!! I do zaś! :)