wtorek, 24 lipca 2012

Ostatnio...

...najczęściej... w wolnym czasie...
albo jestem zaczytana... :)


albo "zaszydełkowana"... :)


Na razie nic więcej nie pokażę... Czekajcie cierpliwie na efekt końcowy... Już niedługo :)))

Pozdrawiam cieplutko i życzę Wam słodkich snów! :)

sobota, 21 lipca 2012

Po prostu spacer :)

Witajcie!!!
Straszna ta moja częstotliwość pojawiania się tutaj... Ale nijak nie dam rady częściej... Przynajmniej na razie :) Zresztą co ja tam będę Wam mówić, jak same na pewno cierpicie na "czasobrak" :) Dziękuję za komentarze i że wpadacie tutaj do mnie :)))) I jeszcze Wam powiem, że myślę intensywnie nad jakimś candy :) Jak wymyślę coś fajnego to na pewno się o tym dowiecie! :)
A dzisiaj będą prawie tylko fotki spacerowe - mieszkam w naprawdę pięknym miejscu, niedaleko lasy, pola... Więc ostatnio wybrałam się z maluszkiem na spacerek, w trochę chłodny, ale przyjemny dzionek :) Fajnie było... :)
A na koniec... :) Wczoraj dotarła do mnie paczuszka od Rudej S. z wygraną niespodzianką w candy :)))) Saro, naszyjnik i kolczyki są cudne!!! Dziękuję bardzo!!!!! :)))))

czwartek, 5 lipca 2012

hello :)

Witajcie moje drogie koleżanki blogowe! :) Na początku chciałam podziękować Wam za te wszystkie miłe komentarze w poprzednich postach :)))))) Nie zawsze mam czas, żeby odpisywać... Przepraszam Was bardzo! Ale mogę Was zapewnić, że zaglądam do Was i jeśli tylko mogę zostawiam po sobie ślad :)

A na dzisiaj mam dwa albumowe zaległości :) I jeszcze muszę się pochwalić, że wygrałam pocieszajkę u Mariolki :)))) Uwielbiam wyroby ceramiczne a teraz mam i kolczyki i zawieszkę :)))) Dziękuję Mariolko!!! :))


A tutaj albumy ślubne :)))


To na dzisiaj tyle :) Zmykam jeszcze do Was dopóki mój maluch śpi :)))
Pozdrawiam cieplutko w te upały!!!!! :)))))

PS. dopisane 15 minut później :)

Wiecie co! Muszę się znowu pochwalić, że znowu wygrałam candy!!! :D :-O Klikam, czytam sobie ulubione blogi - klikam do Sary i oczy przecieram czy dobrze przeczytałam, że to ja wygrałam!? ;D Strasznie się cieszę :)))) Dziękuję Saro za zabawę!!!!! :))))))))